123. Čertovka
Autor: Jaroslav Rubeš
(1937 ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 43 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 59 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč