Zlatá ulička
Autor: Jaroslav Rubeš
(1937 ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 31,5 x 24,5 cm
Konec dražby: 13.09.2023 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč