Lesní zákoutí
Autor: Vladimír Vlk
(1936 Znojmo)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1993
Šířka: 68 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 40 x 73,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč