71. Na kraji vesnice
Autor: Vladimír Vlk
(1936 Znojmo)
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991
Šířka: 106 cm, výška: 71 cm, rámování: 78 x 113
Konec dražby: 17.04.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč