Žena a muž
Autor: Carl Gustaf Wetterstrand
(1855 - 1923 Ektorp)
signováno a datováno vpravo dole, na reverzu popis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 120 cm, výška: 66 cm, rámování: 78,5 x 132
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč