408. V Tyrolské knajpě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 21 cm, výška: 14 cm, rámování: 29,5 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 23.04.2023 18:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč