Krávy u napajedla
Autor: B. Ryplová
(? ? - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1914
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 32,5 x 39,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč