Ryby
Autor: Olena Rudneva
(1977 Ukrajina)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 49,5 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč