Römer markt, Frankfurt nad Mohanem
Autor: Max Friedland
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 67,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 58 x 78
Konec dražby: 23.11.2023 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč