Přístav v noci
Autor: Jürgen Bienert
signováno a datováno vpravo dole, zarámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 99 cm, výška: 69 cm, rámování: 73 x 104
Konec dražby: 16.11.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč