Indiánka z kmene Mataco
Autor: Jan Kreutz
(1897 Vídeň, Rakousko - 1979 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1928
Šířka: 27 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 17:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč