Přístav
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 54
Konec dražby: 22.10.2023 15:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč