Rybářské čluny
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 71,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč