Břeh
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 79 cm, výška: 62,5 cm, rámování: 80 x 95
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 16.10.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč