Odraz lodi na hladině
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 45 x 50,5
Konec dražby: 13.09.2023 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč