Přístav
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 53 x 74
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč