36. Loď na pláži
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 41 x 49
Konec dražby: 15.02.2023 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč