Rybáři u výlovu
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 65 cm, rámování: 89,5 x 106
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč