74. Mlýn v krajině
Autor: Jean Eric
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 53 cm, výška: 36 cm, rámování: 41 x 57
Konec dražby: 28.05.2023 15:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč