41. Erix pseudonym
olej na plátně, Kuřák, sig. VU, rozměr 89 x 64,5 cm, rámováno 99 x 74 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč