41. Erix pseudonym

olej na plátně, Kuřák, sig. VU, rozměr 89 x 64,5 cm, rámováno 99 x 74 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč