25. Kráska a zvíře (Dvě postavy)
Autor: Ladislav Zívr
(1909 Nová Paka - 1980 Ždírec)
sádrové modelleto, patinováno, signováno zezadu, datováno 1964, dřevěný podstavec, mírné oděrky.
Autentická plastika v tmavé patině byla prodána v aukci Adolf Loos Apartment and Gallery v roce 2016 za dosaženou cenu 80.000 Kč
Materiál: sádra, datace: 1968
Výška: 64 cm
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 18:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 16 500 Kč