41. Tanečnice
Porcelánová, barevně glazovaná plastika tamečnice. Značeno zespodu, model 166P
Datace: 20. století
Výška: 30 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč