Krajina s jezírkem
Autor: Jindřich Paldus
signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, fixováno na desce
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35,5 x 46
Konec dražby: 10.04.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč