253. Krajina
Autor: Jindřich Paldus
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 57 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč