127. Konvolut šesti děl - Helge du Puy

Autor: Helge du Puy
(1905 Švédsko - 1965)

signováno, datováno, kombinované techniky a materiály, rámováno
Šířka: 26,5 x 25,5 x 21 x 17,5 x 16 x 14,5 cm, výška: 21 x 22,5 x 20,5 x 18,5 x 16, 14,5 cm, rámování: 35, 32, 31.5, 31.5, 27, 23 x 40, 34, 28.5, 23, 23
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.03.2023 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč