203. Rybník Dehtář
Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 100 cm, výška: 55 cm, rámování: 77 x 115
Konec dražby: 25.09.2018 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč