70. Říjen
Autor: Swietlan Nicholas Kraczyna
(1940 Polsko)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1988
Šířka: 48 cm, výška: 31 cm, rámování: 54 x 70 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč