Okatá
Autor: Jan Stratil
(1953 Valtice)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 40 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 17.10.2023 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč