Smrkový háj
Autor: Jiří Heřman
(1892 - 1969 Uherské hradiště)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 54,5 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč