195. Hudední skladatelé 4 ks
Autor: Hans Keck
(1875 Německo - 1941)
Busty na mramorových podstavích, celkem 4 ks, signováno vždy zezadu autorem, vpředu jméno skladatele
jedna busta signována H. Keck, tři signovány monogramem
jedna busta nedrží na podstavci
Materiál: bronz
Výška: 13 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč