Kostel v krajině
Autor: F. Machala
(? ?)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, datace: 1960
Šířka: 44 cm, výška: 31 cm, rámování: 60,5 x 71 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč