146. Poetická kytička
Autor: František Kocourek
(1900 Řečkovice, Brno - 1988 ?)
signovánovpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 17 cm, výška: 27 cm, rámování: 46 x 36
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:48 SELČ
Zbývá: 10d 18h 53m 54s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč