20. Portét

Autor: František Kocourek
(1900 Řečkovice, Brno - 1988 ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1981
Šířka: 19,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 40,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:09 SEČ

Zbývá: 12d 6h 55m 11s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč