415. Příběhy
signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč