66. Beskydy
Autor: Theodor Šimon
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x50 cm
Konec dražby: 15.03.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč