120. 2ks Barevná abstrakce
Autor: Jiří Kubíček
(1930)
signováno a datováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba, datace: 1987
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 31,5 x 21,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč