Kosmonaut a dívka
Autor: Tomáš Kuthan
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: serigrafie, datace: 2015
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 85,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč