416. Nástěnné rámové hodiny
Biedermayerové nástěnné hodiny, zlacené, zdobené vejcovcem, poškozený ciferník. Bez záruky chodu.
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč