Bratislava
Autor: Josef Krasický
(1900 Kvasice u Kroměříže - 1977 Kvasice u Kroměříže)
signováno a datováno vprao ole, místopisný popis vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1969
Šířka: 14 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč