112. Podzimní první sníh
Autor: Bohumil Voříšek
(1924 Košice, Slovensko - 1968)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1954
Šířka: 52,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 51,5 x 70 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč