210. Cesta do Skoupé
Autor: Antonín Bílek
(1881 Chýnov - 1937 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 20,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 38 x 33
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč