Zima
Autor: Jaroslav Bureš
(1915 Zákřany - 1985)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 78
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 350 Kč