Váza s květinami
Autor: Jaroslav Bureš
(1915 Zákřany - 1985)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1939
Šířka: 61 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 59,5 x 73,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč