Portrét muže
Autor: Konstantin Korzendörfer
(1862)
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 71 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 64,5 x 83
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč