Hry v parku
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1981
Šířka: 39 cm, výška: 57 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 08.11.2023 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč