Zátiší s banány
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu, datace: 1980
Šířka: 40 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 08.11.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč