94. Mísa s hrozny
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akryl, datace: 1957
Šířka: 50 cm, výška: 39,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.08.2023 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč