95. Zátiší s pomeranči
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datovánovpravo dole, paspartováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1970
Šířka: 44 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 39 x 53,5 pasparta
Konec dražby: 23.08.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč