97. Kostelík
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 33 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 50,5 x 43 pasparta
Konec dražby: 23.08.2023 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč