42. Bedřich Smetana
Keramická plastika hudebního skladatele Bedřicha Smetany, setřená patina, neznačeno.
Technika: plastika
Výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč