42. Bedřich Smetana

Keramická plastika hudebního skladatele Bedřicha Smetany, setřená patina, neznačeno.
Technika: plastika
Výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč